Pro handicapované

Práce našich kolegů s handicapem si vážíme a snažíme se pro ně vytvářet důstojné pracovní prostředí. I proto se nám dlouhodobě daří zaměstnávat více lidí se znevýhodněním či postižením, než stanovuje zákon. Pomáhá nám v tom taky Handicap program, ve kterém si lidé s handicapem mohou nejdřív vyzkoušet, jestli jim práce ve VZP bude vyhovovat. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a přizpůsobená kancelář.

 • 418
  účastníků si už vyzkoušelo práci v našem Handicap programu

Možnosti uplatnění

 • Handicap program
  Nejste si jistí, jestli práci zvládnete? Pracovní místo si můžete na určitý čas nejdřív zkusit. Jde o placenou formu spolupráce na dohodu (DPP/DPČ) s možností přestupu do pracovního poměru.
 • Pracovní poměr
  Všechna naše volná místa jsou otevřená i kandidátům s postižením, proto se můžete přihlásit na libovolnou nabízenou pozici. Pokud to pracovní náplň umožňuje, je v případě potřeby možné práci přizpůsobit vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.
 • VZPoura úrazům
  Přispět můžete třeba i dobrým nápadem. V roce 2015 vytvořila skupina kolegů s postižením program pro děti, který se nakonec stal naší srdeční záležitostí. Vznikl tak projekt VZPoura úrazům, který varuje před vážnými zraněními.

Co o nás říkají zaměstnanci s handicapem

 • Jako nevidomý moc dobře vím, jak je pro člověka s handicapem těžké uplatnit se na trhu práce. Ve VZP jsem našel práci, která mě baví a dává mi smysl. Navíc vím, že moje práce kolegy zajímá.
  Vladimír, odborný referent ICT

Najděte si novou práci!

Volná místa